Sık Sorulan Sorular

Üyelik

Ünlüden.com'a üye olmak için ana sayfamızdaki "Giriş" sekmesinde açılan formu doldurmanız ve form sonundaki "Kayıt Ol" butonuna basarak bize iletmeniz yeterli.

Öncelikle Junk, Spam gibi mail klasörlerini kontrol ediniz. Eğer mail yoksa, formda belirttiğiniz mail adresinizi kontrol ederek formu bize tekrar yollayın.  

Üye olmadan etkinliklere katılamazsınız. 

info@unluden.com adresine talebinizi ileterek üyelikten tamamen çıkabilirsiniz.

Siteye üye olmak ücretsizdir. Etkinliklere katılmak ve ünlülerimizin hediyelerini kazanmak istiyorsanız üyeliğinizi ücretli üyeliğe çevirmeniz gerekmektedir.

Etkinliğe Katılma

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra etkinlikler sekmesindeki satın al birimini seçerek farklı paketlerimizden birini seçmeniz gerekmektedir.

Sonra paket içerisinde bulunan ödülleri kozanabilemk için hesabınıza tanımlanan görevleri yerine getirmeniz ve bu ödüller için atanan Jürrinin değerlemesini beklemeniz yeterlidir. (Jürimizi o etkinliğpin sahibi ünlü ile ekibinden oluşturulmaktadır.)

 

 

Evet, istediğiniz kadar etkinliğe katılma hakkınız var.

Etkinklik paket seçenekleri ve fiyatları ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu seçeneklerde etkinliğe göre fiyatlarımız değişmektedir .Sitemizden takip edebilirsiniz.

Evet. Sitemizden herhangi bir ürün satın alabilmekiçin kredi kartı veya EFT/Havale yapmanız gerekmektedir. 

Ödeme altyapımız İyzco tarafından sağlanıyor. Tüm güvenlik sertifikasyonlarına sahip. Sistemimiz, kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin korunması konusunda oldukça hassas davranır. Unluden.com size en güvenli alışveriş tecrübesini sunmak için “İyzico SSL” teknolojisi kullanır. SSL teknolojisi, çapraz şifreleme yöntemiyle online işlemleriniz sırasında bilgilerinizi güvenlik altına alır. Bu yüzden kişisel bilgileriniz ve kredi kartı detaylarınız yetkisiz ve izinsiz erişimlerden korunur. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka dışında hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamaz. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirir. Kredi kartı bilgileri e-mail veya benzeri yöntemlerle aktarılmaz. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

İyzico ödeme sistemi Türkiye’nin öne çıkan tanınmış büyük bankalarıyla anlaşmalı SSL ile şifrelenmiş güvenli bir ödeme platformudur. Detaylı bilgiyi www.iyzco.com'dan alabilirsiniz.

Ünlüden.com e-fatura sistemini kullanır. Faturanız e-mailinize yollanır.

Satın alma işleminin sonuçlanmasından sonra ki 14 gün içerisinde info@unluden.com’a bildirerek iade talebinizi iletebilirisiniz. Aksi takdirde iade yapılmayacaktır. 

Etkinlikler

Etkinliklerimizde güvenlik gereği mekân bilgisi yalnızca kazananlara veriliyor. 

Etkinliğe katılım hakkını kazandıktan sonra en geç 5 iş günü içinde bize verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşacağız. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz ve etkinlik gününde belirtilen mekânda fanı olduğunuz ünlü ile birlikte sizi bekleyeceğiz.

Maalesef değil. Çekilişler etkinliklere özel yapıldığı için bir etkinlikte kazanırsanız başka etkinliklerde bu hakkınızı kullanamazsınız. 

Ödül ve Teslimat

Kazandığınız ürün için teslim süreçleri ve tüm bilgilendirmeler, etkinlik tarihinin sona ermesinden sonra ki 3 iş günü içinde bize verdiğiniz e-mail adresine bilgilendirilecektir.